آموزش گام به گام ساخت کیلاگر حرفه ای


در حال بارگذاری
سال1397
زیپ
974 مگابایت
فاقد داکیومنت
رایگان
4250
رایگان
خرید

محصول موسسه آموزشی Udemy

 

اگر شما میخواهید که کد نویسی در سی پلاس پلاس را در سطح حرفه ای یاد بگیرید و یا برنامه کی لاگر خود را به صورت حرفه ای و از ابتدا بسازید قطعا عاشق این دوره خواهید شد !!! در این دوره شما خواهید دید که چگونه یک کی لاگر حرفه ای را از هیچ به صورت کامل بسازید.

این کی لاگری که در این آموزش ما به شما خواهید آموخت بسازید قادر است تمام کلید های زده شده در صفحه کلید و یا حرکت موس را ضبط نماید. حتی میتوان عملیات ضبط را مختص به تنظیمات زبان خاصی کرد. سپس با استفاده از یک نقشه کلید دلخواه لاگ های ضبط شده را به یک چیز قابل فهم تبدیل میکنیم. برنامه ما همجنین قادر خواهد بود تا در زمان مشخصی که ما برایش تنظیم میکنیم لاگ ها را برای ما ایمیل نماید مثلا میتوانید تنظیم کنید هر ۱۲ ساعت لاگ های ضبط شده را برای ما ارسال کند. علاوه بر این ها میتوانیم فایل لاگ ها را رمزنگاری کنیم. و یک برنامه هم برای رمزگشائی لاگ های که برای ما ارسال می شوند درست میکنیم تا در انتها لاگ ها را برای ما رمزگشائی کند.

به عنوان یک حرفه ای در حوزه فناوری اطلاعات متوجه هستم که محصول نهایی این دوره قادر به چه کارهایی است. من در اینجا به شما اعتماد خواهم کرد شما در جهت استفاده صحیح و برای یادگیری از این دوره استفاده خواهید کرد. اگر شما انتخاب کنید که از این کی لاگر برای اهداف غیر قانونی و یا غیر اخلاقی استفاده نمائید. شما خود را در معرض این قرار خواهید داد که خیلی چیز ها را از دست بدهید. این دوره تنها برای اهداف آموزشی است.

 

برنامه ای که شما در این آموزش خواهید دید قادر خواهد بود آسیب های جدی ای به وجود آورد. پس از آن جهت استفاده های قانونی و درست از آن استفاده نمائید.

  راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • اگر مشکل در دانلود و یا رمز فایل ها را نمی توانید مشاهده نماید کافی است بر روی راهنما کلیک نمایید .
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

 برچسب ها: